Medarbejdere

Vil du gerne snakke med en bestemt medarbejder, finder du her en oversigt med direkte numre og mailadresser.

Michael FrandsenMichael Frandsen

Adm. direktør

87104404
michael@woodstep.dk

Jacob RavnJacob Ravn

Salgsdirektør

87104459
jacob@woodstep.dk

Jacob ErikstrupJacob Erikstrup

Regnskabschef

87104402
erikstrup@woodstep.dk

Marc Ørskov HoppeMarc Ørskov Hoppe

TrappeARKITEKT®, Sjælland

20842666
marc@woodstep.dk

Janus DamsgaardJanus Damsgaard

TrappeARKITEKT®, Sjælland

30590042
janus@woodstep.dk

Lenette OlsenLenette Olsen

TrappeARKITEKT®, Fyn

51979795
lenette@woodstep.dk

Bjørn WittingBjørn Witting

TrappeARKITEKT®, Fyn

87104467
bjorn@woodstep.dk

Christian Munk PedersenChristian Munk Pedersen

TrappeARKITEKT®, Jylland

87104400
23434675
christian@woodstep.dk

Ib Nyborg SørensenIb Nyborg Sørensen

TrappeARKITEKT®, Jylland

87104453
20401549
ib@woodstep.dk

Thomas H. AndersenThomas H. Andersen

Projektsælger

87104403
31494549
thomas@woodstep.dk

Anja GravesenAnja Gravesen

Export sælger/Indkøber

87104457
anja@woodstep.dk

Karina AagaardKarina Aagaard

Intern sælger

87104454
karina@woodstep.dk

Julie MogensenJulie Mogensen

Salgs- og marketingkoordinator

87104409
julie@woodstep.dk

Kristina BachKristina Bach

Montageleder

87104451
kristina@woodstep.dk

Erik SørensenErik Sørensen

Trappemontør

Lars JensenLars Jensen

Trappemontør

Mads MarkvardMads Markvard

Trappemontør

Thomas BinarThomas Binar

Trappemontør

Mads SvensonMads Svenson

Trappemontør

Mikkel JørgensenMikkel Jørgensen

Trappemontør

Dennis AndersenDennis Andersen

Trappemontør

Thomas FrandsenThomas Frandsen

Trappemontør

Jesper MichelsenJesper Michelsen

Trappemontør

Nicholai KjærNicholai Kjær

Trappemontør

Jesper MølgaardJesper Mølgaard

Trappemontør

Mikkel Bruun ChristiansenMikkel Bruun Christiansen

Trappemontør

Peter BehrPeter Behr

Trappemontør

Anders OlsenAnders Olsen

Servicemedarbejder

Rasmus Arnfeldt SørensenRasmus Arnfeldt Sørensen

Montagemedhjælper