Medarbejdere

Vil du gerne snakke med en bestemt medarbejder, finder du her en oversigt med direkte numre og mailadresser.

Michael FrandsenMichael Frandsen

Adm. direktør

87104404
michael@woodstep.dk

Jacob RavnJacob Ravn

Salgsdirektør

87104459
jacob@woodstep.dk

Peter RavnPeter Ravn

Stifter / Medejer

87104450
40572666
ravn@woodstep.dk

Jacob ErikstrupJacob Erikstrup

Regnskabschef

87104402
erikstrup@woodstep.dk

Mette HolmMette Holm

Bogholder / Intern sælger

87104401
21925688
mette@woodstep.dk

Janus DamsgaardJanus Damsgaard

TrappeARKITEKT®, Sjælland

30590042
janus@woodstep.dk

Liselotte Birketoft RumpLiselotte Birketoft Rump

Salgskoordinator, Sjælland

87104455
liselotte@woodstep.dk

Lenette OlsenLenette Olsen

TrappeARKITEKT®, Fyn

51979795
lenette@woodstep.dk

Bjørn WittingBjørn Witting

TrappeARKITEKT®, Fyn

87104467
bjorn@woodstep.dk

Karina AagaardKarina Aagaard

Intern sælger

87104454
karina@woodstep.dk

Anja GravesenAnja Gravesen

Indkøber / Intern sælger

87104457
anja@woodstep.dk

Julie MogensenJulie Mogensen

Salgs- og marketingkoordinator

87104409
julie@woodstep.dk

Inger NørgaardInger Nørgaard

Assistent

8710 4407
inger@woodstep.dk

Ib Nyborg SørensenIb Nyborg Sørensen

Projektsælger

87104453
20401549
ib@woodstep.dk

Thomas H. AndersenThomas H. Andersen

Afdelingsleder, Projekt- & montage

87104403
31494549
thomas@woodstep.dk

Kristina BachKristina Bach

Montageleder

87104451
kristina@woodstep.dk

Lars JensenLars Jensen

Trappemontør

Thomas BinarThomas Binar

Trappemontør

Mikkel JørgensenMikkel Jørgensen

Trappemontør

Mads SvensonMads Svenson

Trappemontør

Jesper MølgaardJesper Mølgaard

Trappemontør

Anders OlsenAnders Olsen

Servicemedarbejder

Rasmus Ekhard JørgensenRasmus Ekhard Jørgensen

Trappemontør

Henrik Vigel PedersenHenrik Vigel Pedersen

Trappemontør

Rasmus NielsenRasmus Nielsen

Trappemontør

Lars LundLars Lund

Trappemontør

Mikkel Bruun ChristiansenMikkel Bruun Christiansen

Trappemontør