Medarbejdere

Vil du gerne snakke med en bestemt medarbejder, finder du her en oversigt med direkte numre og mailadresser.

Michael FrandsenMichael Frandsen

Adm. direktør

87104404
michael@woodstep.dk

Jacob RavnJacob Ravn

Salgsdirektør

87104459
jacob@woodstep.dk

Jacob ErikstrupJacob Erikstrup

Regnskabschef

87104402
erikstrup@woodstep.dk

Marc Ørskov HoppeMarc Ørskov Hoppe

Trappearkitekt (Sjælland)

20842666
marc@woodstep.dk

Janus DansgaardJanus Dansgaard

Trappearkitekt (Sjælland)

30590042
janus@woodstep.dk

Tobias BruunTobias Bruun

Trappearkitekt Trainee (Sjælland)

87104407
tobias@woodstep.dk

Lenette OlsenLenette Olsen

Trappearkitekt (Fyn)

51979795
lenette@woodstep.dk

Bjørn WittingBjørn Witting

Trappearkitekt (Fyn)

87104467
bjorn@woodstep.dk

Christian Munk PedersenChristian Munk Pedersen

Trappearkitekt (Jylland)

87104400
23434675
christian@woodstep.dk

Thomas H. AndersenThomas H. Andersen

Projektsælger

87104403
31494549
thomas@woodstep.dk

Jesper JuelJesper Juel

Projektsælger/trainee

87104405
jesper@woodstep.dk

Anja GraversenAnja Graversen

Export sælger/Indkøber

87104457
anja@woodstep.dk

Pia Kugelmann NielsenPia Kugelmann Nielsen

Intern sælger

87104453
pia@woodstep.dk

Karina AagaardKarina Aagaard

Intern sælger

87104454
karina@woodstep.dk

Julie MogensenJulie Mogensen

Salgs- og marketingkoordinator

87104409
julie@woodstep.dk

Kristina BachKristina Bach

Montageleder

87104451
kristina@woodstep.dk

Erik SørensenErik Sørensen

Trappemontør

Lars JensenLars Jensen

Trappemontør

Mads MarkvardMads Markvard

Trappemontør

Thomas BinarThomas Binar

Trappemontør

Jan PedersenJan Pedersen

Trappemontør

Tim Bloch HansenTim Bloch Hansen

Trappemontør

Mads SvensonMads Svenson

Trappemontør

Peter BehrPeter Behr

Trappemontør

Jesper MichelsenJesper Michelsen

Trappemontør

Nicholai KjærNicholai Kjær

Trappemontør

Jesper MølgaardJesper Mølgaard

Trappemontør

Anders OlsenAnders Olsen

Servicemedarbejder