Medarbejdere

Vil du gerne snakke med en bestemt medarbejder, finder du her en oversigt med direkte numre og mailadresser.

Salg og rådgivning

Ib Nyborg SørensenIb Nyborg Sørensen

Projektsælger

87104453
20401549
ib@woodstep.dk

Kim GøtzscheKim Gøtzsche

TrappeARKITEKT®, Jylland

87104400
23434675
kim@woodstep.dk

Karina AagaardKarina Aagaard

TrappeARKITEKT®, Jylland

87104454
karina@woodstep.dk

Lenette OlsenLenette Olsen

TrappeARKITEKT®, Fyn

51979795
lenette@woodstep.dk

Bjørn WittingBjørn Witting

TrappeARKITEKT®, Fyn

87104467
bjorn@woodstep.dk

Janus DamsgaardJanus Damsgaard

TrappeARKITEKT®, Sjælland

30590042
janus@woodstep.dk

Peter SkovaaPeter Skovaa

TrappeARKITEKT®, Sjælland

87104458
20842666
skovaa@woodstep.dk

Liselotte Birketoft RumpLiselotte Birketoft Rump

Salgskoordinator, Sjælland

87104455
liselotte@woodstep.dk

Administration

Jacob ErikstrupJacob Erikstrup

Økonomichef

87104402
erikstrup@woodstep.dk

Mette HolmMette Holm

Bogholder / Intern sælger

87104401
21925688
mette@woodstep.dk

Anja Østergaard GravesenAnja Østergaard Gravesen

Indkøber

87104457
anja@woodstep.dk

Michael FrandsenMichael Frandsen

Adm. direktør

87104404
michael@woodstep.dk

Jacob RavnJacob Ravn

Salgsdirektør

87104459
jacob@woodstep.dk

Peter RavnPeter Ravn

Stifter / Bestyrelsesformand

ravn@woodstep.dk

Montage

Thomas H. AndersenThomas H. Andersen

Afdelingsleder, Projekt- & montage

87104403
31494549
thomas@woodstep.dk

Kristina BachKristina Bach

Montageleder

87104451
kristina@woodstep.dk

Torben VendelboTorben Vendelbo

Montørleder

torben@woodstep.dk

Mads SvensonMads Svenson

Trappemontør

Thomas BinarThomas Binar

Trappemontør

Lars JensenLars Jensen

Trappemontør

Jesper MølgaardJesper Mølgaard

Trappemontør

Jonas OrtmannJonas Ortmann

Trappemontør

Jonas SørensenJonas Sørensen

Trappemontør

Andreas Machon LarsenAndreas Machon Larsen

Trappemontør

Jesper HeegardJesper Heegard

Trappemontør

Jesper Hoffmann KjeldsenJesper Hoffmann Kjeldsen

Trappemontør

Anders OlsenAnders Olsen

Servicemedarbejder